Uzun uğraşlar sonucunda bir şirket sahibi oldunuz. Girişimci olarak sektörünüzde emin adımlarla ilerlemek adına bir karar aldınız. Peki, müşterilerinize kendinizi tanıtmak, sektörde bilinilir olmak için ne yapmanız gerekir? Bu yazımızda, markanızın tanıtımı için başlangıçta yapmanız gerekenleri sizler için derledik.


Profesyonel bir çalışma için öncelikle reklam için baskılı-baskısız tüm materyalleri değerlendirmeniz gerekecektir. Gerek tasarım gerek baskı olarak dikkat edeceğiniz bir kaç unsur olacaktır.


Şirketinizi kurdunuz, marka adınızı belirlediniz. İlk etapta bir logoya ihtiyacınız olacak. Logo oluşturduktan sonra baskılı materyallere adım atacaksınız.


Baskılı reklam materyallerinde ikinci olarak seçeceğimiz ürün kartvizittir. Zira en çok tercih edilen bu ürün, müşterilerinizle birebir ilişkilerinizde sıcak teması sağlayan bir etkendir.


Artık sektörde aktif olacağınız için, satacağınız ürünlerin satış bedellerini göstereceğiniz mali bir belgeye ihtiyacınız olacak. Kurumsal evraklar içinde fatura ve irsaliye kullanacağınız üçüncü bir baskı materyalleri olacaktır.


Baskılı materyaller içinde dördüncü olarak diplomat zarfı ve antetli kağıt ikilisi, kurumsallık açısından olmazsa olmazlardır. Bu evrakların baskı kalitesi, kağıt türü vs gibi etkenler, müşterilerinizde çok iyi bir intiba bırakacaktır.


Müşterilerinize sunacağınız fiyat tekliflerinizi ya da görsel dökümanlarınızı beşinci ürün seçeneği olan cepli dosya ile sağlayabilirsiniz. Daha düzenli ve güvenilir bir şekilde sunup yapacağınız bu ürün kurumsallık adına yine olmazsa olmazlardandır.


Ve son olarak firmanızın tanıtımını geniş kapsamlı yapabilecek baskılı reklam ürünlerinden katalog ve el ilanı, müşterilerinize ulaşmada etkili seçeneklerdir. Firmanıza ait tüm detayları rahatça sunacağınız bir katalog baskısı ve bunun bir özeti olan el ilanı baskısı ile, markanızın tanınması daha kolay olacaktır.


Tüm bu ürünlerin tasarımı ve baskısı noktasında size destek sağlayabiliriz. Bizimle, dilerseniz 0552 500 00 13 veya 0262 500 00 13 numaralarından, dilerseniz de e-mail üzerinden info@basarbasmaz.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.