Katalog basımı, mevcut ürünün mümkün olduğunca hızlı anlaşılabilmesi ve tasarım değerini gözler önüne serebilmesi için yapılan işlemdir. Katalog basımları, logo ya da kartvizit gibi, marka farkındalığını ortaya koymak ve bu farkı güçlendirmek için kullanılan bir yöntemdir. Katalog basımı sayesinde piyasa sunduğunuz ürünlerinizi rahatlıkla müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.

Katalog basımı yapan pek çok firma ve şirket arasında en çok tercih edilen Basarbasmaz Online Baskı Çözümleri, sizler için en kaliteli ve en iyi katalog tasarımlarını ve aynı zamanda basımlarını yaparak hizmet sunmaya devam etmektedir.

Katalog basımlarının kullanıcılar için sağladığı çeşitli avantajlar bulunmaktadır. Bu avantajlar aşağıdaki gibidir:


  • Sürekli Marka Görünürlüğü: Katalog basımları, markaların her an ulaşılabilir ve hazır olması amacıyla yapılan işlemlerdir. Katalog basımları, markaların sabit varlığını göstermesine yardımcı olmaktadır.

  • Kullanım Rahatlığı: Katalog basımları her an ulaşılabilir olup, her yaştan insanın kolayca başvurabileceği bir yöntemdir.

  • Okunabilirlik: Katalog basımları sayesinde yazılar ve şekiller rahatlıkla okunabilir.

  • Hızlı Arama: Katalog basımları sayesinde istediğiniz her şeye kolaylıkla ulaşabilir ve hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Katalog basımları aşamasında ön kapak, harf indeksi, tanıtım sayfaları, içindekiler, katalog, son sayfalar ve arka kapak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilir ve gerekli bilgileri profesyonel tasarım ekibimizden öğrenebilirsiniz. 


Katalog Basımı Fiyatları Nasıl Belirlenir?


Katalog basımı fiyatları, basım yapılacak olan kataloğa göre değişkenlik göstermektedir. Örnek olarak, sayfa sayısı oldukça fazla olan bir katalog basım fiyatı ile sayfa sayısı az olan bir katalog basım fiyatı aynı değildir. Aynı zamanda katalog içerisinde yer alan şekiller ve yazılarda fiyatlarda değişkenliğe sebep olabilmektedir. Örneğin, şekil sayısı fazla olan bir katalog basım fiyatı ile şekil sayısı az olan bir katalog basım fiyatı aynı değildir. Ekstra olarak, katalog içerisindeki yazıların ve şekillerin renkli ya da siyah – beyaz olması da fiyatlarda değişkenliğe sebep olabilmektedir. Renkli katalog basım fiyatları daha fazla olabilirken, siyah – beyaz katalog basım fiyatları daha uygun olabilmektedir. Bu sebeplerden ötürü katalog basımı fiyatları hakkında net ve sabit bir fiyat bilgisi vermek doğru değildir.

Katalog basımı fiyatları hakkında net bilgi için bizimle WhatsApp üzerinden ya da mail yoluyla  iletişime geçebilirsiniz.