Günümüzde artık değişen her şey gibi düğün organizasyonları da bu değişimden payını almıştır. Kişilerin taleplerine göre bir çok konsepte uygun organizasyon yapılmaktadır. İster kına ister nişan isterseniz de düğün için birçok seçenek imkanınız var. Peki bu konseptlerin içinde baskının yeri neresidir? İşte bu yazımızda kişiye özel baskı seçeneklerinden bahsedeceğiz.


İlk olarak bir karşılama afişi ihtiyacınız olabilir. Organizasyonun yapılacağı mekanın girişinde gelen davetlilerinizi karşılamak için dilerseniz bir afiş ya da şovalye üzerine bir pano olarak bastırabilirsiniz. Genellikle beğendiğiniz bir konsept üzerine gelin ve damadın adı, organizasyonun adı ve hoş geldiniz yazısı ile hazırlanan bu afişler son yıllarda tercih edilir olmuştur.


İkinci olarak ise nikah şekeri dağıtacaksanız şayet bunlarında yine bir çok alternatifi vardır. Klasik nikah şekerlerinden farklı olarak artık insanlar şişe içinde kokulu kum veya magnetler kullanmaktalar. Tercihiniz eğer kokulu kum ve şişe olacaksa şişe üzerine etiket tasarımı ve baskısı yaptırabilirsiniz. Yine tercihiniz magnet olacaksa kişiye özel olarak tasarlatabilir ve baskısını yaptırabilirsiniz.


Üçüncü olarak, oyun oynanacak pistin yüzeyine yapılan organizasyonun özelliğine göre branda veya folyo baskısı yaptırabilirsiniz. Son yıllarda organizasyon şirketlerine gelen talepler içinde yer bu baskı türü hem branda vinil olarak basılabilir (ebatları piste göre değişebilir) hem de yapışkan folyo olarak da basılabilir.


Dördüncü olarak bir diğer baskı çeşidi, gelin ve damadın ortak arkadaşlarının güne özel ellerinde tutmak için kullanacakları dövizler olabilir. Esprili dil kullanılan bu dövizler özel günlere renk katacak şekilde tasarlanır.


Bu tarz organizasyonlar daha bir çok fikir tasarım ve baskı olarak uygulanabilir. Kişilerin talepleri üzerine tasarım yapılır ve bu tasarımlar uygun malzeme ve ebat seçenekleri ile baskı yapılabilir.


Sizin de özel günleriniz için ihtiyacınız olan tasarım ve baskılar olursa basarbasmaz.com ailesi olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Özel günlerinizde bizim de bir imzamız olsun isteriz.


İletişim için WhatsApp hattımız olan 0552 500 00 13 numaradan ya da mail adresimiz olan info@basarbasmaz.com'u kullanabilirsiniz.