Firmanızın reklamını yapmak için kullanacağınız reklam materyallerinden biri de "Araç Magneti"dir. Araç magneti, şehir içinde reklamınızın farkedilmesi için idealdir. Araç modeline göre özel ölçü alınarak baskısı yapılmaktadır. Araç kapılarına yapıştırılan magnetler geniş ölçü alanı ile dikkat çekmektedir.


Araç magneti tasarımlarında genelde firma logosu, ismi, telefon ve benzeri bilgiler kullanılır. Bazen isteğe göre ürün tanıtım görseli veya reklam içeriği olabilir. Araç magneti tasarımı kişiye özel hazırlanmaktadır.


* Kolay yapıştırılır, çıkartılır ve iz bırakmaz.
* Metal yüzeylere yapıştırılabilir.
* İsteğe göre üzerine laminasyon kaplanabilir.

* 1 set (2 adet) olarak basılmaktadır.


Araç magnetini kullanırken dikkat edilmesi gereken bir kaç husus vardır. Bunlardan birisi “fazla hız” yapılmamasıdır. Zira bu tarz reklam materyallerinin amacı tanıtım yapmak olduğundan, şehir içinde yapılan dolaşımlarda standart bir hızda gidilmesi önerilir. Uzun yola çıkarken magnetin çıkarılması gerekir. Aşırı hızdan dolayı magnet yerinden çıkabilir.


Özel araç kullanımında magnetin faydası olduğundan, ticari kullanım dışında magnetin çıkarılması daha iyi olacaktır. Kaybolması ya da başkaları tarafından sökülüp atılması vs gibi durumlar açısından önemlidir. 


Uzun süreli kullanımından dolayı araç magneti firmanızın reklamının yapılması açısından faydalıdır. Fakat bahsettiğimiz hususlara dikkat edilirse, magnetin kullanım süresi daha da uzayacaktır.


Aracınız için magnet yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.