Zamanımız hızla değişiyor. Hızla dijitalleşen bir dünyanın kapsamına giriyoruz. Fakat bu değişime inat halen daha geçerliliğini koruyan bazı reklam ürünleri vardır. Bunlardan biri de promosyon ürünü olarak kullanılan masa takvimleridir. Etkili bir reklam aracı olarak kullanabileceğiniz masa takvimleri, müşterilerinize kendinizi tanıtmak adına oldukça faydalı olacaktır.


Diğer reklam ürünlerine nazaran bir maliyetli olarak görünse de aslında kalıcı ve kullanışlı olması açısından avantajlı bir üründür. Hemen hemen her ofiste çalışanların masasında bulunabilecek bir ürün olan masa takvimi kişiye özel tasarım ile etkileyici olan bir araçtır. Dilediğini şekilde yaptırabileceğiniz sayfa tasarımları ile şirketinizin iletişim bilgilerini veya yaptığınız işin bir özetini baskı olarak yaptırabilirsiniz.


Basarbasmaz Grafik Ekibi olarak size özel hazır şablonlar sunuyoruz. Veya daha farklı bir tasarım istediğinizde ekibimiz size özel tasarımlar yapmaktadır. Böylece zamandan tasarruf sağlayacak ve tasarımın ayrıntılarında boğulmayacaksınız. 


Ortaya çıkan güzel bir tasarım ile ihtiyacınız olan adetlerde baskı yaptırdığınızda müşterilerinize ulaşabilir, şirketinizin özet bir tanıtımını yaptırabilir ve akıllarda kalıcı olabilirsiniz. Zira kullanım olarak tercih edilen masa takvimleri, reklam açısından kullanışlı olacaktır. 
Sadece firmanızın tanıtımı olarak değil aynı zamanda özel günlerinizin bir hatırası olarak ya da ailenizin, sevdiklerinizin fotoğraflarını görebileceğiniz bir tasarım olarak da yaptırabileceğiniz masa takvimleri, dostlarınıza hediye edeceğiniz bir ürün olarak tercih edilebilir.


Sizde bu promosyon ürününden sipariş etmek isterseniz bize ulaşabilirsiniz. 


Basarbasmaz Grafik Tasarım Ekibi